IndeksIndeks  FAQFAQ  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Dir en Grey New Album - DUM SPIRO SPERO

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner

Liczba postów : 3098

PisanieTemat: Dir en Grey New Album - DUM SPIRO SPERO   Sob Cze 04, 2011 9:24 pm

widzę, że nikt jeszcze nie wrzucił tu tej informacji...

Stało się to, na co od dawna czekali wszyscy fani DIR EN GREY - grupa zapowiedziała wydanie nowego albumu.

Dum Spiro Spero swoją premierę będzie mieć 3 sierpnia. Wydany zostanie w dwóch wersjach; normalnej i limitowanej, na którą składać się będzie aż 5 płyt: 2 CD, 1 DVD oraz 2 LP.

Będzie to ósmy pełen album DIR EN GREY. Krążek zostanie wydany po prawie trzech latach od wydania ostatniego albumu UROBOROS w listopadzie 2008 roku.

źródło: JaME PL

dla ciekawskich Dum spiro, spero jest łacińską sentencją oznaczając 'Póki oddycham, nie tracę nadziei'

podstawowa trakclista:
1. IN SPIRITUS VERITAS [SE]
2. SOMNUS
3. LI DE RA
4. DIFFERENT SENSE
5. EIDOLON
6. 菩提樹
7. SPIRALING SPIRIT
8. HUMANATURE
9. 激しさと、この胸の中で絡み付いた灼熱の闇
10. FLEUR-DE-LYS
11. 眠リノ迷イ
13. LOTUS
14. UNTIL THE END OF MY SCREAMING

w bonusie któregoś z wydań widziałam Lotus w wersji Unplugged, ale nie jestem w stanie odnaleźć teraz pełnej tracklisty.

Więc...
AAAAAAAAAAAAA, JA CHCĘ JUŻ NIEMOGĘSIĘDOCZEKAĆ ASDFGHJKL:;;;;;;;
nowy album jeszcze przed koncertem, mam nadzieję, że będzie równie dobry, co najlepsze wydawnictwa Dira <3 jest jeszcze ktoś, kto nie może się doczekać tak strasznie jak ja? *o*

i'm unclean a libertine
and every time you vent your spleen
I seem to lose the power of speech
you're slipping slowly from my reach

fbl | last.fm | tumblr

Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan

Liczba postów : 1262

PisanieTemat: Re: Dir en Grey New Album - DUM SPIRO SPERO   Nie Cze 05, 2011 6:31 pm

Ja się nie mogę doczekać! Ja! Ja! Ja! Jaaaaa kceeeeem T____T
Będę musiała zmaltretować o to całą moją rodzinę bo muszę mieć! Po tylu latach wydali nową płytę, to z lekka wydaje się snem *w*
I jaką ma śliczną nazwę <33 Jakoś tak idealnie pasuje do Kyo..
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu

Liczba postów : 562

PisanieTemat: Re: Dir en Grey New Album - DUM SPIRO SPERO   Nie Cze 05, 2011 10:13 pm

Cytat :
Więc...
AAAAAAAAAAAAA, JA CHCĘ JUŻ NIEMOGĘSIĘDOCZEKAĆ ASDFGHJKL:;;;;;;;
Jaka reakcja. W sumie... miałam podobną xD
Mam nadzieję, że będzie to świetny album, na poziomie Diru. Z drugiej strony nie wiem, jak pobiją swoje stare wydawnictwa, bo postawili sobie wysoką poprzeczkę.
Powrót do góry Go down
Lynka
Stały gość na afterparty

Liczba postów : 135

PisanieTemat: Re: Dir en Grey New Album - DUM SPIRO SPERO   Pią Lip 29, 2011 1:45 am

Pewnie i tak wszystkie już wiemy, że album wyciekł...
Co o tym myślicie?

Sama mam lekko mieszane uczucia. Bo z jednej strony - to przykre, że ktoś go udostępnił zanim płyta nawet trafiła do sklepów. Musiało to chłopaków bardzo zirytować... delikatnie mówiąc...

Z drugiej - sama też bym chętnie już teraz posłuchała całej płyty.

Pomimo tego, że zamówiłam płytę na CDJapan, wiem, że nie będę ze słuchaniem DSS czekać zbyt długo - zgodnie z notkami ze strony, mogłoby się okazać, że dotrze do mnie nawet w miesiąc po koncercie. Ale mam zamiar ze ściąganiem poczekać do dnia premiery. Ot tak, żeby moje czyste sumienie pozostało krystalicznie czyste.

Jakie jest wasze zdanie?
Powrót do góry Go down
Tsubuku
Organizator J-rock Festival

Liczba postów : 300

PisanieTemat: Re: Dir en Grey New Album - DUM SPIRO SPERO   Pią Lip 29, 2011 1:55 am

Hehe, ja nie wiedziałam, że album wyciekł i teraz coś czuję, że jestem we wszystkim niedoinformowana. _^_

Ja też będę czekać do dnia premiery ze ściągnięciem, ćwiczę silną wolę. XD Ale jestem zaciekawiona tym albumem, nawet bardzo, szczególnie, że "Paradox of Retaliation" to trasa promująca ten właśnie album. Chyba, że znowu moje doinformowanie idzie się walić w krzaki.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner

Liczba postów : 3098

PisanieTemat: Re: Dir en Grey New Album - DUM SPIRO SPERO   Pią Lip 29, 2011 1:58 am

Jakie jest moje zdanie?
Generalnie... Nie róbmy z Dirów wielkiego wyjątku. Przejmują się wszyscy okropnie, a w tych czasach prawie KAŻDY album jest kilka dni przed premierą w sieci. Wszyscy się straaaaasznie przejmują, bo Kyo sobie skrobnął notkę, jak mu smutno. Ludzie, nie chcecie, nie słuchajcie, ja i tak miałam zamiar wstrzymać się ze słuchaniem do trzeciego, i dalej taki zamiar mam, ale nie płaczę, bo im album wyciekł. Smutno, że im smutno, szkoda, że się przejmują, ale myślę, że to osobista sprawa, czy ktoś słucha czy nie, i czy ma przez to wyrzuty sumienia. Zrobiłam w życiu gorsze rzeczy xP

i'm unclean a libertine
and every time you vent your spleen
I seem to lose the power of speech
you're slipping slowly from my reach

fbl | last.fm | tumblr

Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Lynka
Stały gość na afterparty

Liczba postów : 135

PisanieTemat: Re: Dir en Grey New Album - DUM SPIRO SPERO   Pią Lip 29, 2011 2:04 am

Heh, też z tego powodu płakać nie zamierzam. I tak - wiem, że to norma, że coś wycieka.
Co nie zmienia faktu, że za takie.... minimum przyzwoitości uważam udostępnianie albumu do ściągania już po jego premierze.

Swoją drogą, te komentarze pod notką Kyo na facebooku są nawet zabawne, w niektórych przypadkach xD Dlaczego ludzie odczuwają potrzebę podziału ludzi na fanów lepszych i fanów gorszych? Głupota...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu

Liczba postów : 562

PisanieTemat: Re: Dir en Grey New Album - DUM SPIRO SPERO   Czw Sie 04, 2011 5:32 pm

Mam czyste sumienie, bo dopiero po premierze odzyskałam internet. Ale też bym raczej nie ściągała wcześniej. Ciężko mi to powiedzieć, wszystko zależy od sytyuacji i nastroju... Ale chyba bym się wstrzymała.
Też się czuję niedoinformowana. Norma.
Z jak najbardziej czystym sumieniem (tzn. tylko w tej sprawie, ogólnie za czyste nie jest) stwierdzam, że album jest świetny. Chyba warto było poczekać.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa

Liczba postów : 2903

PisanieTemat: Re: Dir en Grey New Album - DUM SPIRO SPERO   Czw Sie 04, 2011 10:45 pm

A ja mam to w piździe, że się tak brzydko wyrażę.
Słuchałam płyty 3. tylko dlatego, że miałam ją zostawioną na podróż od Any o Mamuś. Gdybym jechała wcześniej, słuchałabym wcześniej.
Skoro i tak pobieram ją z neta, to jaka różnica kiedy. Zespół tak czy siak hajsu za to nie dostanie...

Co do samej płyty:
1. Czy tylko mi tracklista się różni?
2. Czy Kyo już zawsze będzie tak piszczał?
3. Czy to mimo wszystko musi być takie osom?

Gdy zaczęłam słuchać tego na dworcu obudziły się we mnie takie uczucia, że mało nie wskoczyłam pod pociąg. A potem jeszcze gapiąca się na mnie przez okno wrona podczas Beelzebuba. OMG. Osom. Creepy. So Diru.

Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dir en Grey New Album - DUM SPIRO SPERO   Today at 2:07 am

Powrót do góry Go down

Dir en Grey New Album - DUM SPIRO SPERO
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1