IndeksIndeks  FAQFAQ  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

D'espairsRay kończy działalność

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich

Liczba postów : 2630

PisanieTemat: D'espairsRay kończy działalność   Sro Cze 15, 2011 3:20 pm

Cytat :
Rockowy zespół D'espairsRay ogłosił dzisiaj, 15 czerwca, że kończy działalność.

Grupa parę miesięcy temu zawiesiła działalność, by dać czas wokaliście HIZUMIemu na wyleczenie strun głosowych. Niestety, wymaga to więcej czasu, niż się spodziewano i po długich dyskusjach członkowie D'espairsRay zdecydowali, że najlepszym wyjściem będzie rozwiązanie zespołu.

D'espairsRay dziękuje wszystkim, którzy wspierali go od momentu powstania 9 września 1999 roku i przeprasza za tak niespodziewane ogłoszenie oraz za niemożność zorganizowania ostatniego, pożegnalnego koncertu.

źródło - jame

Smutna wiadomość. Tym bardziej smutna, że nie miałam okazji posłuchać ich na żywo. Ale rozumiem powód, dla którego rozwiązali zespół i mam nadzieję, że z głosem Hizumiego wszystko będzie dobrze i wkrótce się wyleczy. Trzymam za niego kciuki, wysyłam mentalne wsparcie i wierzę, że się nie podda i będzie zażarcie walczył. HIZUMI FIGHTING!
Wiem, że tego nie przeczytają, ale chciałam podziękować im za te prawie 12 lat, za wszystkie płyty, single i dvd, za wszystkie teledyski i za ich ciężką pracę. Dziękuję! <3

I still can’t forget you,
I still can’t trust everything.
Even today I can’t send you away like this...

Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner

Liczba postów : 3098

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Sro Cze 15, 2011 3:24 pm

jak się dowiedziałam miałam jedno do powiedzenia:
Despy się rozpadają.
...
co kurwa?

Teraz... teraz jest mi po prostu piekielnie smutno.

i'm unclean a libertine
and every time you vent your spleen
I seem to lose the power of speech
you're slipping slowly from my reach

fbl | last.fm | tumblr

Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Vespergold
Królowa Paparazzich

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Sro Cze 15, 2011 3:34 pm

Generalnie do momentu przyjścia do domu żyłam w słodkiej nieświadomości, miałam zajebiście dobry humor. Później uruchamiam internet, włażę na jame i aż mnie zatkało Crying Automatycznie zrobiło mi się tak cholernie przykro, łzy w oczach i... no. Ale mimo wszystko wolę ich rozwiązanych z powodu złego stanu strun głosowych Hizumiego, których leczenie zajmie dużo czasu, niż rozwiązanie z powodu zaniedbania tego faktu, w wyniku czego Hizumi już nigdy nie zaśpiewa. Merlinie, chyba serce by mi wtedy pękło Crying
Chociaż najbardziej wolałabym, żeby z Hizumim wszystko było dobrze. I nie trzeba by było rozwiązywać Despów.

Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Sro Cze 15, 2011 3:38 pm

generalnie dostałam smsa przed fizyką i miałam się z niej urwać, ale jednak zostałam. przynajmniej sobie trochę przemyślałam. jest mi smutno, ale wiem, że to jest konieczne. po prostu chyba nie było sensu udawać, że w najbliższym czasie wrócą. szkoda, że zabrali nam nadzieję na zakończenie przerwy, ale z drugiej, dobrze, że to zrobili, wiedząc, że to raczej niemożliwe.

dla mnie chyba najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że skoro oni się rozpadają, to z Hizu wciąż jest źle. i nic mu nie pomaga. musimy go wspierać, mam nadzieję, że w końcu znajdą coś, co mu pomoże.
chciałabym też wiedzieć, co konkretnie mu jest.

mam dalej w sobie nadzieję, że kiedy z Hizu będzie wszystko dobrze, to oni jednak wrócą.

i'm unclean a libertine

fbl | last.fm | tumblr

Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Sro Cze 15, 2011 3:44 pm

Cytat :
dla mnie chyba najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że skoro oni się rozpadają, to z Hizu wciąż jest źle. i nic mu nie pomaga. musimy go wspierać, mam nadzieję, że w końcu znajdą coś, co mu pomoże.
chciałabym też wiedzieć, co konkretnie mu jest.
Nowłaśnienowłaśnienowłaśnienowłaśnienowłaśnie, to mnie najbardziej martwi. Gdybyśmy chociaż wiedzieli, co mu jest, to... nie wiem, może jakiś bardziej ogarnięty fan mógłby pomóc? Doradzić terapię? A reszta miałaby zarys powagi sytuacji chociaż...

Cytat :
mam dalej w sobie nadzieję, że kiedy z Hizu będzie wszystko dobrze, to oni jednak wrócą.
to zabrzmiało tak, jakby się rozwiązywali na zawsze D: a tego do wiadomości nie przyjmę. chyba, że za 20 lat wciąż będą rozwiązani.

Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Sro Cze 15, 2011 3:49 pm

Cytat :
to zabrzmiało tak, jakby się rozwiązywali na zawsze D: a tego do wiadomości nie przyjmę. chyba, że za 20 lat wciąż będą rozwiązani.
ale właściwie... rozwiązali zespół. zakończyli działalność. nikt nie mówi, że 'na jakiś czas.' to jest rozwiązanie na zawsze, z moją nadzieją na reaktywację.

Cytat :
nie wiem, może jakiś bardziej ogarnięty fan mógłby pomóc? Doradzić terapię? A reszta miałaby zarys powagi sytuacji chociaż...
no nie wiem. z tego co kojarzę, Hizu próbował naprawdę wielu terapii. coś jest nie tak... i nie wiemy co.

i'm unclean a libertine

fbl | last.fm | tumblr

Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Sro Cze 15, 2011 4:00 pm

Ale jeżeli powód rozwiązania zespołu zniknie to powinni się reaktywować, prawda? Przecież D'espairsRay, jakby na to nie spojrzeć, było dla nich ważne, więc jak Hizu wyzdrowieje, to ja nie widzę innej możliwości niż wznowienie działalności.

W sumie... mogę żyć w niewiedzy, byle tylko to niewiadomoco szybko poszło w cholerę.

Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy

Liczba postów : 679

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Sro Cze 15, 2011 10:39 pm

Ja też dowiedziałam się smsem, w pierwszej chwili była pewna, że to pomyłka, bo przecież zawiesili działalności już jakiś czas temu i ktoś nawet mi mówił, że się poprawia i mają wrócić... A tu nagle szok. Nie wiem, ja nie płaczę, bo to do mnie nadal nie dociera. Pierwszy zespół, który poznałam, dzięki któremu pokochałam tę muzykę, pierwszy, który zobaczyłam na żywo... Nie, to mi się w głowie nie mieści. Nie Despa.
I w dodatku straciłam w tamtym roku ostatnią szansę, żeby ich zobaczyć! Nigdy sobie nie daruję.

Niech to wszystko szlag trafi ;____;

Tonight, in the darkness of twilight
I want to fall asleep in your arms
As a shivering, broken marionette

I, broken marionette,
Am laughing with a slight embarrassment
Because if you only wish me
To give up everything else for you, I'll do it

I do not want to know anything more
I do not need anything else
I do not need anything

Kaya - Marionette
.
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Rei-chan
J-legenda

Liczba postów : 2010

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Sro Cze 15, 2011 11:36 pm

Również dowiedziałam się przez esa, ale moja pierwsza myśl na wiadomość to: "no przecież wiem, było info o zawieszeniu...". A potem takie "Chwila, kurwa... Co!?" Naprawdę miałam nadzieję, że A. wzięła udział w konkursie na najgorszy dowcip wszech czasów. Ale nie.
Ja nadal jestem w szoku, jestem zdołowana, protestuję i w ogóle się nie mogę ogarnąć. Nigdy nie miałam okazji posłuchać ich na żywo, bardzo tego żałuję, ale szczerze, to oddałabym obecność na ich koncertach, żeby Hizumiemu się polepszyło, bo, sorry, ale od dobra zespołu naprawdę dużo bardziej interesuje mnie jego zdrowie...
Chciałabym, żeby to jebane cholerstwo znikło, dało Hizu spokój i pozwoliło wrócić do jego, myślę, że pasji, i poszło męczyć Biebera, czy na przykład chujostwo, którym Ruki komputeryzuje sobie głos...
I ja również mam ogromną nadzieję, że jeszcze wznowią swoją działalność, że wszystko będzie dobrze. Musi być...
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda

Liczba postów : 907

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Czw Cze 16, 2011 10:18 pm

Pewnie zostanę potępiona za tę wypowiedź, trudno. Nie przeżywałam tego jakoś bardzo i nie mam zamiaru. Lubię muzykę D`espairsRay (nie wiem dlaczego, ale jakoś irytuje mnie słowo Despa) i żałuję, że nie byłam na ich koncercie, ale jednak nie są oni dla aż tak ważnym zespołem, by po zakończeniu działalności czułabym jakąś szczególną pustkę. Oczywiście szkoda mi, że się rozwiązali ale cóż, trzeba iść dalej. Ale mam nadzieję, że Hizumi wyzdrowieje i oczywiście życzę im jak najlepiej.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Czw Cze 16, 2011 11:26 pm

potępiona na pewno nie zostaniesz. właściwie, rozumiem, bo z większością rozpadających się, znanych mi kapel mam tak samo. jednak D'espairsRay są dla mnie ważnym zespołem, więc się przejęłam i było mi smutno (za to z drugiej strony też mogę być potępiona.)

i'm unclean a libertine

fbl | last.fm | tumblr

Powrót do góry Go down
Aemillie
Członek zespołu

Liczba postów : 535

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Pią Cze 17, 2011 6:34 am

Nie słuchałam ich, nigdy mi nie podeszli, więc nie czuję żadnej straty.
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Vespergold
Królowa Paparazzich

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Sob Cze 18, 2011 12:41 am

Nikt nikogo nie będzie tępił, przynajmniej tak myślę.
Poza tym wiadomo, poziom przejęcia się daną sprawą zależy od tego, jak bardzo ona nas dotyczy, więc od kogoś, kto nie słucha D'espairsRay i nie czuje się z nimi jakoś szczególnie związany w jakikolwiek inny sposób, trudno oczekiwać szczególnie emocjonalnej reakcji na wiadomość o ich rozpadzie. Albo jakiejkolwiek reakcji, oprócz przyjęcia do wiadomości.
Ja osobiście wielką fanką się nie czuję, ale lubię muzykę jaką tworzą i jest mi smutno, że może już nigdy nie usłyszę czegoś nowego w ich wydaniu. I że z Hizumim jest, jak jest.

Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan

Liczba postów : 1262

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Sob Cze 18, 2011 12:54 pm

Ja się dowiedziałam zaraz po powrocie do domu.. A tak się cieszyłam, bo znów mi się w życiu zaczęło układać.
Lubię Despy, martwię się o zdrowie Hizumiego... Ale zakończyli działalność bo leczenie zajmie nieco więcej czasu niż myśleli, więc jeszcze może być dobrze.
Najbardziej zazdroszczę wam jednego... Mieliście okazję zobaczyć ich na żywo. Mnie tej szansy już nie dali.
Szczerze mówiąc, to wiedziałam, że się tak to skończy... I nie można było nic z tym zrobić.
Mam nadzieję tylko, że Hizumi wróci do zdrowia, że będzie tylko lepiej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: D'espairsRay kończy działalność   Today at 4:10 am

Powrót do góry Go down

D'espairsRay kończy działalność
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1