IndeksIndeks  FAQFAQ  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Sekihan - Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner

Liczba postów : 3098

PisanieTemat: Sekihan - Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan   Sro Paź 05, 2011 12:15 am

to jest...
to jest...
no cóż. oficjalnie, to jest Sekihan w kiecce śpiewający opening z anime 'Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan' o tym samym tytule.

i wszystko jest dobrze, póki nie nadchodzi fragment 1:45
i wtedy świat się wali ;O dobra, niby już się przyzwyczaiłam, że facet ma swój świetny głos, plus ukradł głos jakiejś kobiecie, ale to jest takie zajebiste, że ja musiałam wam to pokazać!

i'm unclean a libertine
and every time you vent your spleen
I seem to lose the power of speech
you're slipping slowly from my reach

fbl | last.fm | tumblr

Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda

Liczba postów : 2010

PisanieTemat: Re: Sekihan - Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan   Sro Paź 05, 2011 1:33 am

O fak.
Już w pierwszym momencie, przy pierwszym wrzasku... to było piękne. Kocham taki męski głos u takich strasznie dziewczęcych facetów, a delikatność Sekihana jest tylko przez jego żeński głos podkreślana. I wtedy on zaczyna wrzeszczeć takim niesamowicie niskim, męskim głosem i ja po prostu... umieram.
I to, jak mówi na koniec. Takim swoim, najbardziej naturalnym głosem. Kocham ten głos, jestem, kurwa, mokra od takich głosów.
To wszystko, co mam do powiedzenia. I chuj mnie obchodzi, że nieskładnie i nieogarnięcie. Jak się posłucha, to się mnie zrozumie. O.
Powrót do góry Go down

Sekihan - Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1